برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

با توجه به ایده ی منحصر بفرد و خاص پروژه برج باغ تالی که برای اولین بار در کشور در حال اجرا است؛ پروفسور سعید خزایی، عضو هیئت علمی، دانشیار دانشگاه و مدرس دوره های آینده پژوهی در دانشگاه تهران و دانشگاه بین المللی قزوین و دانشگاه عالی دفاع ملی، از کارگاه برج باغ تالی بازدید به عمل آورده و نقطه نظرات خود را در رابطه با این پروژه و شرکت سازنده بیان کردند.

 

بازدید پروفسور خزایی از پروژه برج باغ تالی

بازدید پروفسور خزایی از پروژه برج باغ تالی

دکتر خزایی طی این بازدید میدانی که با حضور جمعی از مدیران ارشد، معاونت فنی و عمرانی این پروژه صورت پذیرفت، چند تن از مهندسین و کارشناسان مجموعه به گفتگو پرداخت و از روند ساخت و برنامه ریزی اجرای پروژه مطلع شد. همچنین از تکنولوژی ها و فناوری های روز استفاده شده در کارگاه برج باغ، آزمایشات مصالح کاربردی و سیستم های ایمنی و رفاهی کارگران ساختمانی که در ساخت پروژه برج باغ تالی در حال استفاده است بازدید کردند و توضیحات لازم توسط کارشناسان پروژه به ایشان داده شد.

بازدید پروفسور خزایی از پروژه برج باغ تالی

بازدید پروفسور خزایی از پروژه برج باغ تالی

وی در این بازدید ضمن تاکید به نیاز بازار مسکن به واحدهای کوچک متراژ در ایران، از مدیر عامل و قائم مقام شرکت آریا سازه که در دوره ی دکترای حرفه ای از دانشجویان ایشان بودند، برای به اجرا درآرودن ایده ای که توسط خود دکتر خزایی در آن دوره مطرح شده بود، تقدیر و تشکر کرد.

بازدید پروفسور خزایی از پروژه برج باغ تالی

پروفسور خزایی، پدر آینده پژوهی ایران در این بازدید اظهار داشت: برادران بیدار به عنوان بنیانگذاران و مدیران شرکت آریا سازه تالی یکی از پیشروان صنعت ساختمان در آینده بوده و تحولات بزرگی را در عرصه ی مهندسی عمران و معماری بوجود خواهند آورد.

در پایان نیز با توجه به نیاز امروزی افراد به خانه های هوشمند، دوست دار محیط زیست و مناسب برای زندگی آرام و بی دغدغه، به کیفیت ساختمان های شرکت آریا سازه تالی و به اصول ساخت و ساز بر مبنای مشتری مداری اشاره کرد.