برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

طبق بررسی های صورت گرفته و نمودار های بدست آمده از وضعیت مسکن ، در سال های آینده شاهد تحولات زیادی در بافت جمعیتی کشور خواهیم بود .
با توجه به این آمار تا سال ۱۴۰۹ شاهد رشد چند برابری تعداد مجردان بالای ۲۰ سال هستیم و به تناسب این رشد ، با شیب تند و صعودی نیاز به مسکن برای این قشر مواجه هستیم .
از این رو ، روز به روز نیاز به ساخت و فراهم کردن مسکن در کشور بیشتر شده و با توجه به مشکلات اقتصادی و میزان توان خرید ، بیش از هر زمان دیگری نیاز به ایجاد واحد های کوچک متراژ در کشور احساس میشود .
هلدینگ بیدارسازه تالی ، با ساخت واحد های کوچک متراژ با کیفیت و لوکس ، برای این مهم گام برداشته تا با حل این مشکل و کمک به صاحب خانه شدن مردم با شرایط خاص و ويژه ، این شرایط را بهبود ببخشد .

تالی پارک مجتمع مسکونی با واحدهای کوچک متراژ و مدرنی است که برای زندگی نسل جدید طراحی شده است. تالی پارک مجهز به امکانات کامل برای رفاه و آسایش ساکنین شامل لابی، رستوران و کافی شاپ، استخر، ‌مجموعه ورزشی، فضای سبز، فضای کار اشتراکی، ‌کارواش، خشکشویی و خدمات هتلینگ است.