برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

با توجه به جریانات اخیر و ورود کرونا به ایران و با توجه به این مسئله که بی‌توجهی نیز می‌تواند بر شیوع این ویروس دامن بزند و مبتلایان ‌را بیشتر کند، همچنین برای ادای احترام به خدمات و تلاش‌های خالصانه متولیان بهداشت و درمان و تیم‌های درمانی در جای جای ایران عزیزمان که بی‌وقفه در صف اول مبارزه با ویروس کرونا، ایثار و فداکاری را سرلوحه کار خود قرار دادند و در این راه بشردوستانه از جان روی برگرداندند و دل در گروی صیانت و حراست از جسم و جان بی‌شمار انسان‌های مبتلا و دردمند بستند. امسال این عید خجسته و روز مبارک را در منزل جشن خواهیم گرفت و پیام و تبریکات خود را از طریق فضای مجازی به گوش شما می رسانیم.

شکی نیست که خداوند به دل های شکسته مؤمنین نظر رحمت انداخته و با عنایت امام زمان(عج) دعای آن‌ها را مقرون به اجابت خواهد کرد. امید است خداوند به حق صاحب این شب عزیز سلامتی و آرامش را مهمان همیشگی خانه های گرم شما گرداند.
به اطلاع کلیه همکاران، مشتریان وهمراهان مجموعه برج باغ تالی می رساند ادامه روند پروژه از روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ طبق برنامه زمانبندی شده و با در نظر گرفتن پروتکل کرونا انجام خواهد شد.