برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

در سال‌های اخیر با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در کنار کاهش قدرت خرید مشتریان، قراردادهای پیش فروش ساختمان از رونق بسیاری برخوردار شدند.
خرید و فروش آپارتمان و قوانین مربوط به آن همواره جزو مسائلی است که در صورت عدم آگاهی خریدار و فروشنده از قوانین مربوطه مشکلات و خسارت‌های زیادی بر طرفین قرارداد تحمیل خواهد کرد. یکی از مباحث مهم در خرید و فروش آپارتمان، پیش فروش آپارتمان و قوانین مربوطه است.
شرکت اریا سازه تالی در نظر دارد با توجه و درنظر گرفتن دغدغه‌های شما و کلیه قوانین مربوط به پیش فروش تعدادی از واحدهای ۴۰ تا ۵۰ متری یکی از خاص‌ترین برج‌باغ‌های تهران همراه با خدمات کامل هتلینگ را با شرایط پرداخت ویژه به فروش برساند. این مرحله از فروش آپارتمان های برج باغ تالی از روز ۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ و همزمان با نیمه شعبان و میلاد پربرکت امام زمان (عج) آغاز خواهد شد.
این پروژه در نوع خود منحصربفرد بوده و برای اولین بار در ایران در حال اجراست، شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش و جزییات امکانات پروژه به وب سایت پروژه و جهت درخواست خرید به بخش پیش فروش واحدها مراجعه فرمایید.
شرکت آریا سازه تالی مفتخر است که در طول مدت زمان اجرای این پروژه از طریق وبسایت و شبکه‌های اجتماعی برج باغ تالی شما را به صورت منظم و دقیق در جریان روند پروژه قرار خواهد داد. لذا می‌توانید با خرید از این مجموعه و ثبت قرارداد محضری در دفترخانه‌ اسناد رسمی با خیال آسوده در یکی از بهترین پروژه های ساختمانی ایران سرمایه گذاری کنید.

آریا سازه تالی
گامی مطمئن، فصلی نو.