برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

مشروع يافت آباد

تعليقات الزبائن على مشروع تالي بارك

پرفسور خزائی

پدر علم آینده پژوهی ایران

برادران بیدار بعد از اجرای موفقیت آمیز پروژه هایی که باعث غرور و افتخار ما در صنعت ملی ساختمان است، سعی می کنند بر پروژه هایی که خوش آتیه هستند سرمایه گذاری کنند. جدیدترین پروژه ای که در دستور کار دارند پروژه مجیدیه می باشد. با توجه به خوش نام بودن و شکستن رکورد ملی در ساخت از نظر کیفیت، سرعت و امنیت پروژه تالی مجیدیه یکی از پروژه هایی است که می تواند بسیار پرسود برای سرمایه گذاری باشد و بنده در این پروژه سرمایه گذاری خواهم کرد.به همه دوستان توصیه می کنم به عنوان یک آینده پژوه حتما این فرصت را از دست ندهند و در این پروژه مشارکت کنند.قبلاً بارها گفته بودم که برادران بیدار در پروژه های ساخت و ساز انقلابی بزرگ ایجاد کرده اند و در عرصه کیفیت، سرعت و اعتماد توانسته اند با یک سابقه درخشان کارهای بسیار فوق العاده ای را انجام دهند.

دانلود رزومه

کامیار زهیدی

برآیند ذهنی من به عنوان یک مشتری با توجه به نوسانات بازار های مختلف در ایران علت علاقه به سمت سرمایه گذاری در حوزه مسکن و ساختمان شد. با توجه به رزومه قوی این مجموعه و تعابیر و تبلیغاتی که به صورت حضوری و تعاریف دوستانی که در این حوزه فعالیت مستمر می کنند شنیدم ، تصمیم بر این شد که ادامه همکاری صورت گیرد. تمامی برآیند ها به خوبی از قبل مشخص شده بود. چه از منظر برخورد ها و چه از منظر پروسه های بروکراتیک، عوامل اجرایی کاملا مسلط بودند. بنده شخصا به جز یک مورد که برای امضای قرارداد محضری حتما می بایست به مسافت طولانی می رفتم، چالشی ندیدم. کاملا مشخص بود تیم پشتیبانی که مباحث روز علم مدیریت را می دانستند و اجرا می کردند، سعی در بهبود فرآیند ها و تسهیل در اجرای روتین وظایف عوامل اجرایی هر دو‌ مجموعه داشتند. صادقانه می توان گفت کم پیش می آید که در این اوضاع نابسامان، کسب و کاری را ببینیم که هم علمی کار می کنند، هم با ارزش های انسانی و معنوی سرو کار دارند . از همین جا از تمامی دوستان و عزیزانی که من رو در این پروسه همراهی کردند، سپاسگزارم .

دکتر حمیدرضا مظفری

رئیس نظام دندانپزشکی کرمانشاه، رئیس دانشکده دندانپزشکی،سرپرست امور دندانپزشکی معاونت درمان

اولین پیش خرید ملک را با شرکت آریاسازه تالی تجربه کردم تصور خوبی از پیش خرید نداشتم ولی با مدیریت مسئولین این شرکت، این امر مهم برای من به شکلی آسان انجام پذیرفت. با توجه به اینکه من از شهرستان مراجعه کرده بودم و وقت زیادی نداشتم در عرض یک روز تمام مراحل پیش قرار داد و بازدید از مراحل ساخت و آشنایی با نحوه پیشرفت پروژه به اتمام رسید و در کوتاه ترین زمان ممکن سند محضری آماده شد. بطور کلی اگر بخواهم بگویم تجربه و احساس رضایت خوبی دارم یکی از مواردی که مورد توجه من قرار گرفت تشکیل کانال های اطلاع رسانی از پیشرفت روزانه پروژه می باشد لذا مراتب قدردانی و تشکر خود را از مجمع مدیریتی و تیم کارشناسی شرکت آریاسازه تالی ابلاغ می کنم.

دکتر صادقین

دکتری اقتصاد انرژی

با توجه به وضعیت قدرت خرید چشم انداز بازار مسکن در سه سال اینده که تا حدودی نشان از رکود دارد، تمایل سرمایه گذاران به سمت واحدهای کوچکتر با الگوی شهرنشینی جدید در کنار خدمات با کیفیت خواهد رفت. با این اوصاف پروژه  تالی پارک معلم علاوه بر با صرفه بودن از منظر اقتصادی، دارای خدمات جدید و نوآورانه و امکانات زیرساختی کارامد برای سکوت بوده و از طرف دیگر مجموعه ای از خدمات نوین را هم ارائه می دهد که شاید الگویی برای ساخت و ساز در سال های آینده در دیگر نقاط کلان شهرها و به خصوص تهران باشد.با توجه به تنوع در نحوه پرداخت و انعطاف پذیری در انتخاب واحدها، به عنوان سرمایه گذار اقتصادی، مشارکت در این پروژه بزرگ را با توجه به تورم و چشم انداز بازار مسکن و دیگر بازارها به سرمایه گذاران عزیز توصیه می کنم.

دانلود رزومه

دکتر یاسر نجدی

دلیل پیش خرید واحد های تالی پارک معلم نگرش حرفه ايي و تخصصي شركت تالي در امر ساخت و ساز ، آشنايي ، باور و بكار گيري علوم اكادميك و دانشگاهي هيئت مديره شركت در فعاليتهاي خود و بهره گرفتن از مشاوران و اساتيد تواناي دانشگاه تهران از ابتداي تدوين طرح توجيهي پروژه بوده است. در اكثر پروژه هاي اين چنيني از سوي سازندگان سنتي موارد متعددي مغفول مي ماند و باعث بروز مشكلات زياد براي خريداران مي شود. همچنین پيشينه و عملكرد شركت در پروژه هاي گذشته و هماهنگي كامل اعضاي هيئت مديره در اداره پروژه ها از دلایل اطمینان من به آریا سازه تالی و پیش خرید آپارتمان در این پروژه بوده است.

دکتر مهدی کنعانی

مدرس و مشاور سرمایه گذاری

دلایل متعددی برای سرمایه گذاری در پروژه تالی پارک معلم وجود دارد که به عنوان مهمترین دلایل میتوان به تیم سازنده و مدیران پروژه یعنی برادران بیدار که سابقه و خوشنامی خوبی در اجرای پروژه های ساختمانی دارند و همچنین سیستم حسابداری حرفه ای و شفاف پیاده سازی شده در پروژه و موقعیت خاص پروژه که دسترسی های خوبی به بازار مبل،‌ فرودگاه مهرآباد و شبکه بزرگراهی تهران داره و همچنین طراحی واحدهای کوچک متراژ که در هر شرایطی امکان فروش داره و در تالی پارک معلم با امکانات کامل واقع شده اشاره کرد.

دانلود رزومه