برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه تالی پارک بلوار معلم

امکانات و فناوری

ویژگی های سازه

سقف دال بتنی
سرعت اجرای بالا (دوشیفت کاری) و تحویل به موقع
بتن مقاومت بالا با عیار ۴۰۰

تجهیزات کارگاهی

دو عدد تاور ۱۲ و ۶ تنی
ژنراتور و وسایل کارگاهی کامل
دفتر فنی و مهندسی

تعداد کارکنان

۲۰۰ نفر نیرو اجرایی در کارگاه
بیش از ۵۰ نفر در دفاتر اداری

فضای کار اشتراکی

وجود یک فضای کاری اشتراکی در کنار محل اقامت می تواند برای فریلنسر ها و افرادی که برای برگزاری جلسات خود به فضای مناسبی احتیاج دارند فرصت مناسبی باشد. تیم تالی با طراحی این فضا به همراه امکانات به روز و دکوراسیون داخلی شیک و مدرن این فرصت را فراهم آورده است.

خدمات نظافت داخل آپارتمان

این روزها با مشغله کاری که خانواده ها دارند دیگر نمی توانند آن طور که باید و شاید به نظافت خانه و منزل خود رسیدگی کنند. شاید اگر شما شاغل نباشید کمی راحتر بتوانید به کارهای خانه خود برسید اما اگر شاغل بوده و جزو آن افرادی باشید که میهمان های زیادی به خانه شما رفت و آمد می کنند باید زود به زود کار نظافت منزل خود را انجام دهید. شما می توانید با استفاده از خدمات هتلینگ پروژه تالی پارک معلم در هزینه و زمان صرفه جویی کرده و وقت بیشتری را به کارهای شخصی و در کنار خانواده بودن بگذرانید. نیروهایی متخصص تالی پارک با داشتن تخصص و کارایی که دارند سریعتر از آنچه فکر کنید با کیفیت عالی کار خود را انجام می دهند.

سیستم برق اضطراری

یکی از امکانات بسیار لازم و ضروری که در پروژه‌های فاخر ساختمانی استفاده می‌شود سیستم برق اضطراری است که با توجه به هوشمند بودن این پروژه و اهمیت رفاه ساکنان  تالی پارک بلوار معلم، سعی بر استفاده از برترین برندهای اروپایی و آمریکایی با سیستم (UPS) یا همان سیستم برق اضطراری بدون وقفه است. این سیستم که دارای امنیت بسیار بالایی می‌باشد، در پروژه‌های برتر و به روز در اروپا و آمریکا استفاده می‌گردد.

مهد کودک

با توجه به شاغل بودن تمامی افراد خانواده، وجود یک مهد کودک بسیار زیبا و مدرن در نزدیکی محل سکونت شما نکته حائز اهمیتی می‌باشد، حال چه بهتر که این مهد برای نگهداری از دلبندان شما در برج محل سکونت شما باشد که این امر می‌تواند یکی از بزرگترین برگ برنده‌های یک پروژه کامل برای سکونت باشد. با توجه به حساسیت والدین برای نگهداری از دلبندانشان و درک این موضوع از جانب ما بر آن شدیم تا با تعبیه کردن یک فضای مناسب در متراژ حدودی 70 متر مربع رضایت شما را جلب کنیم.

سالن اجتماعات

تالار مجلل و لوکس پروژه به متراژ ۴۰۰ مترمربع همچون گوهری درخشان در دل مجموعه می‌درخشد. این مجموعه بسیار زیبا به جهت رفاه بیشتر برای ساکنین تدارک دیده شده است تا شما سروران گرامی بتوانید مراسمات و شادی‌های خود را با این مجموعه برگزار کنید.

کافه و رستوران

وجود یک کافه رستوران مجلل برای یک پروژه فاخر امری بسیار ضروری به حساب می‌آید. با توجه به پیش‌آمد‌ها و قرار‌های ملاقات کاری و غیر کاری برای اهالی، وجود یک فضای بسیار شیک و القا دهنده آرامش، می‌تواند نکته مهمی برای اثبات بی‌نقص بودن یک پروژه باشد، طراحی این کافه و رستوران سبب می‌گردد تا برای صرف یک وعده غذایی هزینه زمانی زیادی نداشته و با مراجعه به طبقه رستوران و کافه لذت کافی را ببرید.

خشکشویی

از امکانات یک پروژه VIP داشتن فضایی برای خشکشویی است تا با توجه به دغدغه‌های فراوان کاری و نبود زمان کافی بتوانید با مراجعه به خشکشویی نیاز‌های خود را برطرف نموده و علاوه بر رعایت نظافت، در زمان و هزینه هم صرفه‌جویی نمایید. خشکشویی این مجموعه با متراژ ۱۰۲ متر مربع و طراحی بسیار مدرن و  لوکس، تمام نیاز‌های شما را برآورده خواهد کرد.

سالن ورزشی

وجود یک سالن ورزشی کامل و مجهز با متراژ ۲۲۵ متر مربع، سبب فراهم نمودن رفاه برای ساکنان آتی برج است؛ با توجه به مشغله‌های کاری و محدودیت زمانی برای ساکنین وجود یک فضای بزرگ و مجهز ورزشی می‌تواند تمام دغدغه‌های شما برای داشتن سلامتی را فراهم کند. سالن چند منظوره این پروژه برای تمام سلایق ورزشی مناسب بوده و تمام انتظارات شما از یک مجموعه ورزشی را برآورده خواهد کرد.

کارواش

نظافت به بخش جدا نشدنی زندگی امروزی تبدیل شده است که نظافت خودرو شخصی نیز از این مقوله مستثنی نیست. با توجه به مشغله های امروزه و کمبود وقت در افراد شاغل و پرمشغله وجود یک کارواش در محل زندگی افراد می تواند بسیار مفید واقع شود. برج باغ تالی این نیاز را برطرف کرده و با احداث کارواش در این پروژه مسکونی درهزینه ها و وقت شما صرفه جویی خواهد کرد.

استخر ، سونا و جکوزی

معمولا تمام پروژها برای فروش بهتر، یک مکان نا‌مناسب را برای برای احداث استخر، سونا و جکوزی تدارک می‌بینند اما واقعیت به این گونه است که یک مجموعه آبی VIP همچون یک سنگ فیروزه توجه همگان را به خود جلب می‌کند. وجود یک مجموعه آبی مناسب برای آقایان و بانوان می‌تواند، یک مکان مناسب برای بدست آوردن آرامش و به دور از خستگی روزمره در طول روز باشد که رعایت و پیاده‌سازی این امر برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.