برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه تالی پارک بلوار معلم

سوالات متداول

سوالات متداول درباره آشنایی با پروژه

برای متراژ واحد ها بررسی های علمی و میدانی زیادی انجام گرفته است. از جمله ی این دلایل می توانیم به ضریب نقد شوندگی بالاتر واحد های کوچک متراژ اشاره کرد که با توجه به نیاز به سرمایه کمتر، این واحد ها نسبت به واحد های بزرگ تر زودتر خرید و فروش می شوند بنابراین یکی از دغدغه های خریداران از بین می رود.

دلیل دیگری که می توانیم بگوییم این است که معمولا تقاضا برای واحد های کوچک متراژ زیاد ولی عرضه ی این واحد ها نسبت به تقاضا پایین می باشد.بنابراین تیم ما تصمیم گرفته واحد های خود را با درک این نیاز جامعه بسازد تا علاوه بر پر کردن این خلاء بتواند این تضمین را به خریداران دهد که در هنگام فروش واحد ها تقاضا به اندازه ی کافی وجود دارد.

مورد دیگری هم که باید به آن اشاره کرد این است که تیم تالی در تلاش است تا افرادی که تمایل به زندگی در خانه هایی لوکس و لاکچری با تمام امکانات را دارند ولی از نظر مالی استطاعت خرید واحد هایی در برج های لوکس شمال شهر را ندارند بتوانند در این مجموعه با هزینه ای بسیار اندک نسبت به برج های مناطق شمالی شهر صاحب یک واحد لوکس شوند.

طبق آخرین دستورالعمل مربوط به واحد های پیش فروش، برای واحد های پیش فروش شده اجازه ی صدور کد رهگیری وجود ندارد و حتما می بایست قرارداد به صورت محضری امضا شود که از  اطمینان و از ضریب امنیت بالاتری برخوردار می باشد.

این پروژه منطقه ای نیست بلکه کاملا فرامنطقه ای و حتی فراشهری می باشد. دلیل این فرا منطقه ای بودن این است که تالی پارک با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که دارد کاملا از مجتمع های اطراف متمایز می باشد که باعث شده خریداران آن از تمام شهر تهران و حتی خارج از تهران یا خارج از ایران نیز باشند. برای مثال خیلی از خریداران ما از شهر های اطراف هستند که برای  زمان هایی که به تهران مراجعه می کنند به جای اینکه در هتل اقامت داشته باشند از این واحد ها استفاده می کنند. در واقع تالی پارک بعد از بهره برداری به یک برند متمایز و خاص در شهر تهران تبدیل می شود که به منطقه ی خاصی تعلق ندارد. البته باز هم با توجه به تمام این موارد قیمت این واحد ها هم نسبت به منطقه در بازه معقولی قرار دارد که بخاطر ارزش افزوده ای که این مجتمع داشت موارد مطرح شده دارد قطعا بعد از بهره برداری تفاوت قیمت قابل توجهی با سایر مجتمع های منطقه خواهد داشت.

به علت ویژگی های خاص پروژه ما قیمت بالاتر از نمودار رشد مسکن در منطقه خواهد بود.

از آنجایی که مدیریت و بهره برداری از این پروژه برای شرکت سازنده از اهمیت بالایی برخوردار است و برند و جایگاهی که ما نزد مشتریان خود داریم بسیار با ارزش و گرانبهاست همچنین با توجه به شعار این مجموعه که گامی مطمئن در فصلی از نو در صنعت ساختمان می باشد. هدف ما قبل از فروش آپارتمان به مشتریانمان فروش سکونتی آرام و با کیفیت می باشد. همچنین اقداماتی از قبیل تایید صلاحیت مشتریان قبل از خرید، امضای اساسنامه مجتمع به همراه قرارداد توسط خریداران و استفاده از نیروهای متخصص در زمینه مدیریت و هتل داری برای مدیریت مجتمع، از تمهیداتی است که برای جلوگیری از این مشکلات در نظر گرفته شده است.

بر اساس هزینه اجاره یک واحد در زمان تحویل محاسبه شده است اما از آنجایی که شرکت سازنده واحدها را زودتر از موعد تحویل می دهد جای نگرانی نیست.

خیر این هزینه معقول است. ما سعی کردیم هزینه شارژ  منصفانه باشد. تنها برای مشاعات عمومی مثل موتورخانه، آسانسور ، فضای سبز و ... شارژ پرداخت می شود ولی برای مابقی امکانات مثل استخر،سونا، .... به میزان استفاده شما پول شارژ دریافت می شود در صورت عدم استفاده پولی دریافت نمی شود.

به هیچ ارگانی وابسته نیست. شرکت سهامی خاص  بوده و سند زمین هم به نام شرکت آریا سازه تالی است. در واقع مالک، سازنده و فروشنده خود شرکت می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت مراجعه فرمایید.

لطفا به بخش رزومه مالک و سازنده مراجعه شود.

سوالات متداول فنی درباره پروژه

سیستم به صورت موتورخانه مرکزی (چیلر و بویلر) ، به همراه فن کوئل سقفی می باشد.

ساختمان پروژه، برای تحمل زلزله های با قدرت حداقل ۸ ریشتر،با رعایت ضوابط و آیین نامه های مربوطه، طراحی گردیده است.

گروه تالی باتوجه به چشم انداز و ماموریت خود، بر رعایت مقررات و الزامات، تاکید ویژه دارد و بالتبع، دراین پروژه نیز، مطابق با همین دیدگاه،عمل می نماید.

در اجرای اسکلت و سقف، از بتن باکیفیت و مرغوب ترین انواع میلگرد داخلی، استفاده شده است. جهت دیوارچینی، از دیوارهای سبک که از تولیدات یکی از معتبرترین هلدینگ های کشور می باشد استفاده شده است. برای مصالح نازک کاری نیز پیش فرض، استفاده از مصالح درجه یک داخلی بانظر طراحان پروژه بوده و دربرخی از موارد، ارتقاء مصالح با پرداخت مابه التفاوت از جانب خریداران امکان پذیر خواهد بود.

اتصال به اگوی شهری، پیش بینی شده است.

نمای مدرن ترکیبی ازسنگ، شیشه،چوب و... مطابق با نظر طراح

سرامیک مدرن و درجه یک یا پارکت. در صورت درخواست مشتری متریال قابل تغییر و جابجایی است.

کابینت MDF مطابق با نظر طراح در واحدهای تیپ ۲ ارائه می شود.

منطقه ی محل وقوع ساختمان، فاقد گسل بوده و نزدیک ترین گسل به پروژه ، گسل شهرری می باشد که فاصله ی زیادی از ساختمان دارد. ضمنا در هیچکدام از نقشه های توصیف لرزه خیزی مناطق مختلف تهران موقعیت این ساختمان، پرخطر ارزیابی نشده است.

درحریم پروژه، دکل برق فشارقوی وجود ندارد.

در مجاورت پروژه، مسیلی رویت و گزارش نشده است.

طبعا پروژه با توجه به ویژگی های خود، موظف به اخذ تأییدیه سیستم اعلام و اطفای حریق از سازمان ایمنی و آتش نشانی خواهد بود و برهمین اساس، سیستم های مذکور، طراحی و اجرا خواهندشد.

ترافیک منطقه محل قرارگیری پروژه نسبت به متوسط ترافیک شهر تهران کاملا سبک و روان ارزیابی می شود.

علاوه بر دسترسی آسان به بزرگراه های آیت الله سعیدی و فتح، نزدیکی به پردیس سینمایی تماشا، بیمارستان غیاثی، بوستان قائم، پارک بانوان، بازارهای موبایل و مبل یافت آباد و هم جواری با بانک ها، مراکز خدماتی و فروشگاه های مختلف، از ویژگی های مطلوب پروژه است.

با توجه به احداث پروژه درخیابان اصلی و درمجاورت یکی از میادین شاخص منطقه ی جنوب غرب تهران، امنیت محلی آن از سطح قابل قبولی برخورداراست.

فاصله ی زمانی پروژه تا ایستگاه متروی نعمت آباد با وسایل نقلیه ی معمول حدود هشت دقیقه بوده و در مجاورت پروژه نیز ایستگاه اتوبوس قرارگرفته است.

بلوک های مورد استفاده در دیوارچینی، عایقی فوق العاده برای صدا و حرارت تلقی می شوند.

با همان استدلال پاسخ پرسش امنیت محله، نظافت محله نیز از سطح قابل قبولی برخوردار است.

با توجه به حدفاصل ساختمان با خیابان اصلی، خلوت بودن محله و نیز جنس دیوارهای ساختمان، سروصدای خیابان برای ساکنین پروژه مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد.