برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه تالی پارک بلوار معلم

موقعیت جغرافیایی

مراکز و مجتمع های نزدیک پروژه تالی پارک بلوار معلم​

دسترسی مناسب به بازار مبل شماره ۳
دسترسی به بازار موبایل یافت آباد
قرارگیری در بلوار معلم واقع در محله تولیددارو ناحیه ۱ منطقه ۱۸ تهران
دسترسی به بزرگراه آیت ا... سعیدی

مسیرهای دسترسی به پروژه تالی پارک بلوار معلم

دسترسی به بزرگراه فتح
دسترسی به بزرگراه آزادگان
دسترسی به فرودگاه مهر آباد
دسترسی به فرودگاه امام خمینی
دسترسی مناسب به فرودگاه مهر آباد و فرودگاه امام خمینی و ترمینال غرب
دسترسی مناسب به ایستگاه های مترو عبدل آباد و نعمت آباد
دسترسی به خط اتوبوسرانی BRT خط ۱۰ (پایانه آزادگان - پایانه جنت آباد)
دسترسی به ایستگاه های مترو آزادگان ، نعمت آباد ،‌ میدان آزادی و صادقیه

دسترسی های پروژه های تالی پارک بلوار معلم

حمل و نقل عمومی و شهری (مترو و اتوبوس)

 از طریق خط ۳ مترو مسیر نوبنیاد – آزادگان در ایستگاه نعمت آباد و یا آزادگان پیاده شده و سوار خط شماره ۱۰ سامانه اتوبوس های تندرو BRT (آزادگان – دانشگاه علوم و تحقیقات) به سمت شمال میشوید. در ایستگاه بلوار معلم پیاده شده و با استفاده از تاکسی های عبوری بلوار معلم در کمتر از چند دقیقه و یا با ۱۵ دقیقه پیاده روی به سمت شرق در محل تالی پارک بلوار معلم خواهید بود

 با استفاده از خط ۴ متروی تهران مسیر شهید کلاهدوز به ارم سبز در ایستگاه میدان آزادی پیاده شده و سوار خط شماره ۱۰ سامانه اتوبوس های تندرو BRT (آزادگان – دانشگاه علوم و تحقیقات) به سمت جنوب میشوید. در ایستگاه بلوار معلم پیاده شده و با استفاده از تاکسی های عبوری بلوار معلم در کمتر از چند دقیقه و یا با ۱۵ دقیقه پیاده روی به سمت شرق در محل پروژه تالی پارک بلوار معلم خواهید بود.

  با استفاده از متروی کرج تهران و یا خط متروی شماره ۲ مسیر فرهنگسرا صادقیه در ایستگاه صادقیه پیاده شده و با چند دقیقه پیاده روی کوتاه به سمت غرب به بزرگراه محمد علی جناح می رسید. در آنجا و سوار خط شماره ۱۰ سامانه اتوبوس های تندرو BRT (آزادگان – دانشگاه علوم و تحقیقات) به سمت شمال می شوید. در ایستگاه بلوار معلم پیاده شده و با استفاده از تاکسی های عبوری بلوار معلم در کمتر از چند دقیقه و یا با ۱۵ دقیقه پیاده روی به سمت شرق در محل پروژه تالی پارک بلوار معلم خواهید بود.

حمل و نقل عمومی - تاکسی های خطی

کافیست از هرکدام از میادین اصلی شهر نظیر رسالت، نوبنیاد، ونک، تجریش، انقلاب، ولیعصر و … خود را به میدان آزادی برسانید. در میدان آزادی میتوانید سوار تاکسی های خطی شهرک ولیعصر شده و با آسودگی در مقابل تالی پارک بلوار معلم پیاده شوید.