برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

پروژه تالی پارک بلوار معلم

این پروژه در بلوار معلم واقع در منطقه هجده در جنوب غربی شهر تهران، در مجاورت بزرگراه آیت اله سعیدی، روبروی بازار مبل شماره سه یافت آباد قرار دارد. همچنین از لحاظ دسترسی در نزدیکی فرودگاه مهرآباد و در مسیر بزرگراهی فرودگاه امام خمینی می باشد.

درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
پخش ویدیو
مانده به اتمام پروژه
  • 14ساعت
  • 13روز
  • 7ماه
مشاهده روند ساخت پروژه

معرفی پروژه تالی پارک معلم

پروژه تالی پارک بلوار معلم در زمینى به مساحت ۷۵۰۰ متر مربع با زیربناى حدود ۳۷۰۰۰ مترمربع به صورت دو بلوك در ۱۱ طبقه شامل ۸ طبقه مسکونى یک طبقه همکف و ۲ طبقه زیرزمین طراحى گردیده است.

چرا اعتماد کنیم؟

  • امکان مشاهده زنده پروژه

  • مشاهده گزارش پیشرفت پروژه بصورت هفتگی

  • ثبت قرار داد پیش فروش در دفتر اسناد رسمی

  • امکان بررسی واحدهای مختلف از طریق سیستم پیش فروش آنلاین

  • تغییر وضعیت واحد های فروخته شده در سیستم پیش فروش به غیر قابل فروش

  • امکان بازدید حضوری از پروژه با درخواست مشتری

قیمت

زمان تحویل پروژه

شهریور 1400

شروع قیمت

هر متر مربع 23,۵۰۰,۰۰۰ تومان

درصد پیشرفت پروژه
طراح وب 51%

امکانات و خدمات

خدمات هتل و مهد کودک ها

خدمات هتلینگ شامل نظافت روزانه و یا هفتگی واحد ها ، خدمات شستشوی البسه و خشک شویی و ... در فضای اختصاصی آن به مساحت ۲۲۰ متر مربع و همچنین امکان نگهداری از کودکان در مهد کودک اختصاصی مجتمع به مساحت ۷۰ متر مربع

رستوران ، کافه و غیره

تالار چند منظورهرستوران و کافی شاپ اختصاصی مجتمع با بیش از ۴۲۰ متر مربع فضا با امکان برگزاری جشن ها و میهمانی ها ، سرو انواع غذای ایرانی و فرنگی و فست فود در فضای اختصاصی و یا تحویل درب واحد ها و محیطی مناسب برای برگزاری جلسات کاری و یا دوستانه و استفاده از منوی متنوع کافی شاپ .

کارواش

انباری ، پارکینگ ،‌کارواش و خدمات خودرویی

تمامی واحدهای مجتمع دارای پارکینگ بوده و در صورت نیاز و درخواست قابلیت تخصیص انباری نیز برای واحدها وجود دارد. همچنین برای رفاه حال ساکنین کارواش مجهز در پارکینگ طراحی شده و دغدغه شما از بابت نظافت خودرو و خدمات مرتبط با آن مرتفع خواهد شد.

محوطه سازی زیبا

تالی پارک مجیدیه در زمینى به مساحت ۸۸۰۰ متر مربع با زیربناى حدود ۳۴۰۰۰ مترمربع به صورت سه بلوك در ۷ طبقه شامل ۵ طبقه مسکونى یک طبقه همکف و یک طبقه زیرزمین با کاربری پارکینگ طراحى گردیده است.

استخر، سونا، جکوزی

۲۵۰ متر مربع فضای اختـصاصی برای استـخـر، سونا، جکوزی، حـوضـچه اب سـرد و اتاق ماسـاژ با پیـشرفته ترین امـکانـات و طراحی مدرن و منحصـر به فرد و زیبا در طبقه همکف.

سالن ورزشی، فضای کار اشتراکی، آرایشگاه

۳۰ متر فضای اختصاصی باشگاه ورزشی . دو فضای اختصاصی مجزا به متراژ ۴۵ متر مربع برای آرایشگاه زنانه و مردانه و ۴۵ متر مربع فضای اداری و کار اشتراکی برای استفاده ساکنان مجتمع برای جلسات کاری

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پروژه با شماره های زیر تماس بگیرید:

گالری پروژه تالی پارک  معلم

پروژه تالی پارک بلوار معلم در زمینى به مساحت ۷۵۰۰ متر مربع با زیربناى حدود ۳۷۰۰۰ مترمربع به صورت دو بلوك در ۱۱ طبقه شامل ۸ طبقه مسکونى یک طبقه همکف و ۲ طبقه زیرزمین طراحى گردیده است.

نظرات مشتریان تالی پارک بلوار معلم