برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه تالی پارک بلوار معلم

نقشه ها و طرح ها

mohavateh

محوطه ساختمان

 • فضای سبز
 • آلاچیق
 • مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری
 • زمین بازی کودکان
 • پارک با تزئینات و نور پردازی بدیع
 • سر درب ورودی اصلی با طراحی کلاسیک رومی بسیار زیبا
 • IMG_7024

  بلوک های شمالی و جنوبی​

  یکی از مهمترین عوامل کلیدی در طراحی پلن بلوک ها، نور گیر بودن آنها می‌باشد که در تمامی بلوک‌ها سعی گردیده تا رعایت شود تا ساکنین محترم از نعمت خدا دادی تابش آفتاب بی‌نصیب نمانند. نحوه قرارگیری بلوک‌های شمالی در این پروژه به گونه‌ای است که هیچ یک از بلوک‌ها در سایه بلوک‌های دیگر قرار نمی‌گیرد و این نحوه طراحی و قرارگیری بلوک‌ها نشان از یک طراحی منحصر به فرد را دارد.

  IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII-1

  استخر، سونا، جکوزی

  معمولا تمام پروژها برای فروش بهتر، یک مکان نا‌مناسب را برای برای احداث استخر، سونا و جکوزی را تدارک می‌بینند اما واقعیت به این گونه است که یک مجموعه آبی VIP همچون یک سنگ فیروزه توجه همگان را به خود جلب می‌کند، وجود یک مجموعه آبی مناسب برای آقایان و بانوان می‌تواند در تمام ساعات برای ساکنین، یک مکان مناسب برای بدست آوردن آرامش و به دور شدن از خستگی روزمره در طول روز باشد که رعایت و پیاده‌سازی این امر برای ما از اهمیت بالای برخوردار است.

  final GYM-01

  باشگاه و سالن ورزشی

  وجود یک سالن ورزشی کامل و مجهز با متراژ ۲۲۵ متر مربع، سبب فراهم نمودن رفاه برای ساکنان آتی برج است. با توجه به مشغله‌های کاری و محدودیت زمانی برای ساکنین محترم وجود یک فضای بزرگ و مجهز ورزشی می‌تواند تمام دغدغه‌های شما برای داشتن سلامتی را فراهم کند، سالن چند منظوره این پروژه برای تمام سلایق ورزشی بسیار مناسب بوده و تمام انتظارات شما از یک مجموعه ورزشی را برآورده خواهد کرد.

  parking-1024x624

  پارکینگ​

  پارکینگ پروژه به گونه‌ای طراحی گردیده تا در مرحله اول به واسطه وجود برترین برند‌های اطفاء حریق در بحث ایمنی و در مرحله بعد استفاده از کف اپوکسی در پارکینگ یک حس مدرنیته و ایمنی را برای ساکنین به ارمغان می‌آورد.

  4

  طبقات

  طبقات این پروژه مجلل از داخل به گونه‌ای بسیار زیبا برای ساکنین محترم طراحی گردیده تا حس تازگی را بعد از گذشت سال‌ها در دید ناظران داشته باشد، همچنین نمای بیرونی طبقات با معماری به‌روز سبب ایجاد یک حس مدرنیته در دیدگاه مخاطب بیرونی می‌شود.