برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری شهر پیروز حناچی  شهردار تهران  عصر امروز در مراسم آغاز احداث عملیات پایانه مترو آزادگان  و توسعه جنوبی این خط بیان کرد بیمارستانی در منطقه ۱۸ به عنوان مرکز طبی کودکان توسط خیرین در حال احداث می باشد، توسعه جنوبی خط ۳ مترو می تواند در سرویس دهی به این بیمارستان کمک کند.شهردار تهران خاطر نشان کرد بر اساس مصوبه شورای عالی ترافیک قرار است اتصال مترو به شهرهای حومه تهران که در دستور کار قرار دارد انجام شود.توسعه خط ۳ مترو و اتصال آن به مترو اسلامشهر یکی دیگر از اقداماتی است که قرار است اجرایی شود.

یکی از اهداف توسعه جنوبی خط ۳  مترو اتصال منطقه ۱۸ به شبکه ریلی بود، با انشعاب خط ۳ یک راه میانبر ایجاد شد که با سرعت بیشتری مترو به منطقه ۱۸ برسد در غیر اینصورت باید منتظر می ماندیم تا خط ۱۱ احداث شود. با این اتفاق مترو با سرعت بیشتری به منطقه ۱۸ می رسد. وی افزود روزانه میلیون ها نفر از اتوبوس و مترو استفاده می کنند به همین دلیل حمل و نقل عمومی در کلانشهر ها یک موضوع مهم حاکمیتی است.